زیبایی بدون جراحی با هایفوتراپی

روش هایفوتراپی جدیدترین تکنولوژی لیفت صورت و گردن (بدون جراحی) ارائه شده جهت زیباسازی پوست است.

نبض ما – هایفوتراپی روشی بدون خطر ( کاملاً ایمن ) و مورد تایید FDA آمریکا است. که اثرات آن در همان جلسه (بلافاصله قابل دیدن) است. و نتایج آن بدون بازگشت ( و ماندگار) است.

هایفو چیست؟

هایفو به معنای امواج اولتراسوند با فرکانس بالاست. در این روش از انرژی میکرو امواج فراصوت متمرکز برای منقبض کردن الیاف کلاژن و تحریک رشد کلاژن جدید به منظور ایجاد یک لیفت طبیعی، بدون عمل جراحی و نقاهت پس از عمل استفاده می‌شود. الیاف کلاژن به استحکام ساختارهای مختلف بدن کمک می‌کند و همچنین از جذب شدن و تحلیل رفتن ساختارهایی مانند پوست جلوگیری می‌کند. با کاهش کلاژن، پوست حالت ارتجاعی طبیعی، سفتی و استحکام خود را از دست می‌دهد و دچار خطوط ریز، چین و چروک و افتادگی می‌شود.

مزایای هایفوتراپی

مزایای اصلی این روش درمانی عبارتند از:

 • به دلیل دسترسی به لایه‌های عمیق پوست تا ۴٫۵ میلی‌متر، پیشرفته‌ترین متد حرارتی برای بهبود چین و چروک می‌باشد.
 • روش اولتراسوند با شدت بالا باعث تحریک لایه عمیق عضلات صورت (SMAS) می‌شود که عامل ایجاد کننده چین و چروک در صورت است.
 • تحریک تولید کلاژن طبیعی
 • فقط یک جلسه درمانی نیاز است
 • نیازی به بستری شدن پس از عمل نیست
 • روشی غیرتهاجمی و غیر جراحی است
 • به طور کامل بی‌خطر است
 • نتایج حاصله طبیعی است

مهم ترین ویژگی هایفوتراپی این است که سطح پوست کاملاً سالم و بدون آسیب (دست نخورده) باقی می ماند. پس نیازی به استراحت نداشته و بلافاصله شخص می تواند به ادامه فعالیت و کارهای روزانه اش بپردازد. جوانسازی پوست با هایفو یکی از رایج ترین و توسعه یافته ترین سیستم های درمانی امروزی است. با تقبل هزینه هایفوتراپی می توانید پوست خود را زیبا کنید.

مزایای هایفوتراپی

انجام عمل هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟

انجام این فرایند برای افرادی که بیش از ۳۰ سال دارند و پوست صورت و گردن آنها شل شده و تمایل به کشیدن و لیفت پوست خود دارند مناسب است. برای بیمارانی که در دهه سی زندگی خود هستند معمولاً از روش تحریک کلاژن استفاده می‌شود تا فرایند پیری کند شود. افرادی که در دهه ۴۰ و ۵۰ زندگی هستند بیش از سایرین از این روش استفاده می‌کنند. همچنین این فرایند برای افراد بالای ۶۰ سال که پوست آنها تا حدودی شل شده و افتاده است مفید است.

هایفوتراپی چه مشکلاتی رابرطرف می‌کند؟

این روش برای موارد زیر انجام می‌شود:

 • لیفت و سفت شدن پوست گونه
 • لیفت فک و چانه
 • کاهش چروک و خطوط عمودی گوشه‌های لب
 • بهبود خط چانه و رفع غبغب
 • سفت شدن پوست و لیفت پیشانی
 • لیفت و بالا کشیدن ابرو
 • بهبود و صاف شدن بافت پوست

زیبایی پوست با هایفوتراپی

پس از درمان چه اتفاقی می افتد؟

بیمار می تواند بلافاصله پس از هایفوتراپی پوست فعالیت های عادی خود را مجدداً آغاز کند و در این زمان نیازی به استراحت و ریکاوری نیست. در این حالت تولید کلاژن فقط پس از یک جلسه درمانی آغاز می شود و نتایج درمان هایفوتراپی در طول ماه های بعد قابل مشاهده خواهد بود. پس از طی این دوره پوست شما سالم تر، قوی تر، جوان تر، و بدون هر گونه تغییر غیر طبیعی یا شدید خواهد بود. عوارض هایفوتراپی بعد از چند ساعت از بین میروند.

هیچ‎گونه دوره نقاهت و بهبودی مرتبط با این روش غیر تهاجمی وجود ندارد، بنابراین بیماران قادرند بلافاصله فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرند. اغلب پس از درمان، بیمار متوجه نتایج فوری و محسوسی در سفتی پوست خود می‌شود.

آیا هایفوتراپی با درد همراه است؟

میزان احساس درد و ناراحتی این درمان از شخصی به شخص دیگر متفاوت است. بیشتر بیماران مرحله دریافت انرژی گرمایی را به خوبی تحمل می‌کنند. هر درد یا ناراحتی همراه با این روش، موقتی بوده و معمولاً فقط در طی عمل بروز خواهد کرد.

عوارض هایفوتراپی چیست؟

بیمار ممکن است پس از درمان افتادگی پوست صورت با مقداری قرمزی و یا ورم مواجه شود و ممکن است مقداری حس سوزش داشته باشد. این علائم طی مدت چند ساعت از بین می روند. با وجودی که نتایج این روش درمانی به میزان عمل جراحی لیفت صورت برای رفع افتادگی پوست صورت واضح و آشکار نیست، هایفوتراپی می تواند ظاهر پوست شما را به صورت بی خطر و طبیعی سفت کرده و به تدریج آن را شاداب و جوان سازد.

عوارض هایفوتراپی چیست؟

نتایج حاصل از هایفوتراپی چه مدت دوام دارد؟

افرادی که در پوست آنها کلاژن تازه تولید می‌شود، حتی بعد از یک سال هم نتایج را مشاهده می‌کنند. البته این فرد در افراد متفاوت بوده و به وضعیت پوست هر فرد بستگی دارد. بیماران برای این که نتایج حاصله دوام بیشتری داشته باشد به درمان‌های تکمیلی پس از یک سال نیاز دارند. جلسات درمانی مکمل توصیه می‌شود تا روند پیری پوست آهسته‌تر شود. هر چه علائم پیری در فرد زودتر هویدا شود به تعداد بیشتری جلسات درمانی مکمل نیاز دارد.

چند جلسه درمان مورد نیاز است؟

اکثر بیماران تنها به یک تا دو جلسه درمان نیاز دارند. کارشناسان معتقدند که نتایج بالینی چشمگیری را می‌توان به دست آورد و بهبودی پوست تا ۶ ماه پس از درمان اولیه قابل مشاهده است. درمان تکمیلی می‌تواند در فواصل ۱ ساله بسته به میزان لیفت و سفتی مورد نیاز پوست انجام شود.

هزینه هایفوتراپی

هزینه‌ هایفوتراپی بستگی به تجهیزات و امکانات درمان و نیز هزینه پزشکان دارد. موضوع مهمی که قیمت را تحت تأثیر قرار می‌دهد، این است که چه بخشی از بدن شما نیاز به درمان دارد و چه تعداد جلسات درمان مورد نیاز است.

نبض ما– گردآوری

زیبایی بدون جراحی با هایفوتراپی
4 (80%) 3 رای

ساختمان پزشکان

دکتر حسین نجفی

متخصص قلب و عروق

دکتر فریبا هندسی

متخصص فشارخون

دکتر مجید نجفی

متخصص بیهوشی و درد

دکتر مهرداد فلاح

متخصص دندانپزشکی

ممکن است شما دوست داشته باشید